Beste klanten, wij zijn tot 22 juni met een kleiner aantal mensen aan het werk, vanwege vakanties.
U bent van harte welkom in deze periode, maar helaas kunnen wij uw e-mail niet beantwoorden tot 22 juni. Wij vragen uw begrip hiervoor. Na 22 juni zal alle e-mail beantwoord worden.
Webshopbestellingen worden gewoon verwerkt, wellicht met een kleine vertraging.
Telefonisch zijn wij gewoon bereikbaar. Graag tot ziens!
€ 429,00
Prijs bij zelfmontage
Met deze module opent en sluit u het dak van uw Mercedes SLK 171, tijdens het langzaam rijden met één enkele druk op de knop. Bovendien kunt u de cabriokap openen en sluiten zonder de bedieningsknop vast te hoeven houden en kunt u de cabriokap op afstand openen en sluiten met uw originele sleutel! Klik hier voor video's.
Let op! Als u geen originele radio in uw auto heeft, raden wij het gebruik van deze module af! De combinatie van een niet originele radio, en deze module, kan soms ongewenste storingen in de raambediening geven.
CABRIO functies
Extra functies
Algemeen:
Inhoud set:
Afmeting
Wij adviseren u alleen zelf een module te plaatsen als u bijzonder handig en geduldig bent. Voor de installatie dienen bijna altijd panelen te worden uitgebouwd in uw auto, soms de achterbank. U dient affiniteit met electronica te hebben. In alle andere gevallen adviseren wij u de module door ons te laten plaatsen. Klik hier voor prijzen inclusief plaatsing.