Beste klanten, wij zijn tot 22 juni met een kleiner aantal mensen aan het werk, vanwege vakanties.
U bent van harte welkom in deze periode, maar helaas kunnen wij uw e-mail niet beantwoorden tot 22 juni. Wij vragen uw begrip hiervoor. Na 22 juni zal alle e-mail beantwoord worden.
Webshopbestellingen worden gewoon verwerkt, wellicht met een kleine vertraging.
Telefonisch zijn wij gewoon bereikbaar. Graag tot ziens!
€ 399,00
Prijs bij zelfmontage
Met deze module van Mods4Cars opent en sluit u het dak van uw BMW 3-serie E46 Cabrio tijdens het rijden met één enkele druk op de bedieningsknop in de auto. De contactsleutel wordt een multifunctionele afstandbediening waarmee u cabriodak en ramen, los van elkaar, kunt bedienen. Bovendien kunt u de cabriokap langzaam rijdend openen en sluiten zonder de schakelaar vast te hoeven houden! Klik hier voor video.
CABRIO functies
EXTRA functies
ALGEMEEN:
Inhoud set:
Verdere info:
Wij adviseren u alleen zelf een module te plaatsen als u bijzonder handig en geduldig bent. Voor de installatie dient de achterbank te worden uitgebouwd, en het zijpaneel. U dient affiniteit met electronica te hebben. In alle andere gevallen adviseren wij u de module door ons te laten plaatsen.