Met deze module opent en sluit u het dak van uw Mercedes SLK 171, tijdens het langzaam rijden met één enkele druk op de knop. Bovendien kunt u de cabriokap openen en sluiten zonder de bedieningsknop vast te hoeven houden en kunt u de cabriokap op afstand openen en sluiten met uw originele sleutel! Klik hier voor video's.
Let op! Als u geen originele radio in uw auto heeft, raden wij het gebruik van deze module af! De combinatie van een niet originele radio, en deze module, kan soms ongewenste storingen in de raambediening geven.
CABRIO functies
- Dak openen en sluiten tijdens het rijden. Naar keuze programmeerbaar tot maximaal 60 km/uur. Wij raden u aan dit te beperken tot 20 km/uur.
- Op afstand het dak met de originele contactsleutel openen en sluiten.
- Met een korte druk op de cabrioknop in de auto opent en sluit het dak automatisch (Comfort modus).
Extra functies
- Raambediening op afstand met contactsleutel.
- Comfort bediening ramen en met dubbele klik op cabrioknop sluiten alle ramen.
- Contact aan of uitzetten onderbreekt het openen en sluiten van het cabriodak niet.
- Hoornsignaal bij het ver- en ontvergrendelen van de auto (naar keuze).
- Knipperlicht signaal bij het op afstand openen en sluiten van het dak (naar keuze).
- Automatische vergrendeling van de deuren bij wegrijden en ontgrendeling het uitnemen van de contactsleutel (naar keuze).
- De achter-zijruiten kunnen omhoog gezet worden terwijl de cabriokap geopend is.
- Homelight instelbaar.
Algemeen:
- Uw persoonlijke voorkeuren zijn in te stellen via het display van uw auto.
- Deze module is eenvoudig te deactiveren waardoor alle functies weer als origineel functioneren.
- Eenvoudig te installeren dankzij een plug en play kabelboom.
- Eenvoudig uit te bouwen waardoor de auto weer in originele staat is.
- Wijzigingen als gevolg van modificaties aan de auto cq. dakbesturing voorbehouden.
Inhoud set:
Afmeting
Wij adviseren u alleen zelf een module te plaatsen als u bijzonder handig en geduldig bent. Voor de installatie dienen bijna altijd panelen te worden uitgebouwd in uw auto, soms de achterbank. U dient affiniteit met electronica te hebben. In alle andere gevallen adviseren wij u de module door ons te laten plaatsen. Klik hier voor prijzen inclusief plaatsing.